Image Image Image Image Image
Scroll to Top

To Top

03

10
2019

FORT juristu sasniegumi atzīti IFLR1000

On 03, 10 2019 | No Comments | In Uncategorized | By Sandis Bertaitis

Pasaules vadošu finanšu un juridisko firmu ceļvedis IFLR1000 nesen publicējis 2019. gada reitinga apkopojuma rezultātus par juridiskajiem birojiem un to speciālistiem. Arī šogad visu trīs FORT biroju sasniegumi ir tikuši atzīti no starptautiskās vērtēšanas komisijas puses un FORT ierindots starp labākajiem nozares pārstāvjiem.

Gan Latvijas, gan Igaunijas FORT saņēmuši atzinību finanšu un korporatīvo tiesību, kā arī projektu attīstīšanas jomā, savukārt FORT Lietuvas birojs ierindots starp labākajiem juridisko pakalpojumu sniedzējiem banku / finanšu darījumos, kā arī uzņēmumu iegādes un apvienošanas jomā. Kolēģu vidū šogad individuāli izcelti 10 FORT juristi.

Par augsti novērtētiem speciālistiem uzņēmumu iegādes un apvienošanas (M&A) jomā atzīti Ieva Judinska – Bandeniece (LV), Ramona Miglāne (LV), Minni-Triin Park (EE) un Mindaugas Žolynas (LT). Šajā pašā jomā Laura Zalāna (LV) ierindota ievērojamu praktiķu rindās, bet Edgars Turlajs (LV) ieguvis “uzlecošās zvaigznes” jeb jaunā speciālista statusu.

Ramona Miglāne (LV) papildus saņēmusi atzinību kā speciāliste īpašuma un finanšu jomā. Kirsti Pent (EE) atzīta par teicamu juridisko speciālistu regulētā finanšu sektora jomā un banku jautājumos. Tāpat arī Minni-Triin Park izcelta starp kolēģiem kā speciāliste projektu finansēšanas, kā arī privātā kapitāla pārvaldīšanas jautājumos.

Sandis Bērtaitis (LV), Kuldar-Jaan Torokoff (EE) un Kirsti Pent (EE) ierindoti starp augsti novērtētiem speciālistiem saistībā ar juridiskās palīdzības sniegšanu projektu attīstītājiem. Savukārt Andrius Mamontovas augsti novērtēts kā speciālists uzņēmumu restrukturizācijas un maksātnespējas jautājumos.

FORT ir gandarīts par līdzšinējiem sasniegumiem, tomēr uztver tos nevis kā iemeslu pašapmierinātībai, bet gan kā motivāciju turpmākai izaugsmei.