Image Image Image Image Image
Scroll to Top

To Top

24

04
2017

Legal 500 ierindo FORT starp vadošajiem birojiem Baltijā

On 24, 04 2017 | No Comments | In Uncategorized | By Sandis Bertaitis

Aprīlī starptautiskā juridisko reitingu aģentūra Legal 500 publicējusi jaunākos The Legal 500 Europe, Middle East & Africa 2017 advokātu biroju novērtējuma rezultātus. Tajā apkopoti dati par Eiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas reģioniem. Līdzīgi kā iepriekšējos gados FORT ir atzīts par vienu no vadošajiem birojiem Latvijā, Igaunijā un Lietuvā, kas apliecina FORT komandas zināšanas un pieredzi.

FORT ir saņēmis augstāko novērtējumu (“Top-tier firm”) nekustamo īpašumu un būvniecības jomā, kā arī komerctiesību, uzņēmumu apvienošanas un iegādes jomā. Tāpat FORT ir ieguvis augstu vērtējumu banku un finanšu jomā, strīdu risināšanā, IP, IT un telekomunikāciju jomā, Eiropas Savienības un konkurences tiesību jomā, kravas pārvadājumi un transporta jomā.

Četri FORT advokāti – Jānis Līkops (Latvija), Kuldar-Jaan Torokoff (Igaunija), Minni-Triin Park (Igaunija), Rene Frolov (Igaunija) – ir ierindoti elitārajā “Leading individuals” jeb vadošo juristu sarakstā par izciliem profesionālajiem sasniegumiem. Vienlaikus vairāki FORT speciālisti Igaunijā ir ierindoti kategorijā “Next generation lawyers” jeb nākamās paaudzes juristi: Kirsti Pent banku un finanšu tiesībās, Margus Kõiva komerctiesību, uzņēmumu apvienošanas un iegādes jomā, Andreas Veeret strīdu risināšanā, Kätlin Kiudsoo pārvadājumu un transporta jomā.

The Legal 500 Europe, Middle East & Africa 2017 novērtējumā kopumā ir izcelti 22 FORT juridiskās jomas speciālisti – Jānis Līkops, Sandis Bērtaitis, Ieva Judinska-Bandeniece, Ramona MiglāneUldis Judinskis, Roberts Prūsis, Ieva Balcere un Edgars Turlajs no Latvijas, Kuldar-Jaan Torokoff, Minni-Triin Park, Kirsti Pent, Katri Tšesnokov, Kätlin Kiudsoo, Rene Frolov, Jaana Nõgisto un Margus Kõiva no Igaunijas, Andrius Mamontovas, Mindaugas Kiškis, Mantas Meizeraitis, Laimonas Maciulis un Ruta Radzeviciute-Meizeraite no Lietuvas.

Legal 500 ir neatkarīga starptautiska juridisko reitingu aģentūra, kas ik gadu apkopo un atjauno datus par pasaules juridisko pakalpojumu tirgu. Vērtējums ir atkarīgs no vairākiem kritērijiem, tai skaitā no juridiskā biroja pēdējā gada laikā vestajām lietām, pieredzes, komandas, specializācijas un klientu atsauksmēm.