Image Image Image Image Image
Scroll to Top

To Top

21

04
2018

Legal 500 atkārtoti ierindo FORT starp vadošajiem birojiem Baltijā

On 21, 04 2018 | No Comments | In Uncategorized | By Sandis Bertaitis

Starptautiskā juridisko reitingu aģentūra Legal 500 publicējusi jaunāko The Legal 500 Europe, Middle East and Africa 2018 izdevumu, apkopojot datus un izveidojot advokātu biroju ceļvedi Eiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas reģionos. Līdzīgi kā iepriekšējos gados, FORT komandas zināšanas un pieredze ir novērtēta, atzīstot FORT par vienu no vadošajiem advokātu birojiem Latvijā, Igaunijā un Lietuvā.

FORT ir saņēmis augstāko novērtējumu (“Top-tier Firm”) komerctiesību, uzņēmumu apvienošanas un iegādes jomā, kā arī nekustamo īpašumu un būvniecības jomā. Tāpat FORT ir ieguvis augstu novērtējumu arī banku un finanšu jomā, strīdu risināšanā, Eiropas Savienības un konkurences tiesību, kravas pārvadājumu un transporta, intelektuālā īpašuma, kā arī tehnoloģiju, mediju un telekomunikāciju jomās.

Legal 500 novērtējumā kā vadošie juristi (“leading individuals”) ir izcelti pieci FORT advokāti: Jānis Līkops (Latvija) nekustamo īpašumu un celtniecības jomā, Sandis Bērtaitis (Latvija) strīdu risināšanas jomā, Kuldar-Jaan Torokoff (Igaunija) kravas pārvadājumu un transporta jomā, Minni-Triin Park (Igaunija) komerctiesību, uzņēmumu apvienošanas un iegādes jomā, Rene Frolov (Igaunija) Eiropas Savienības un konkurences tiesību jomā.

Vienlaikus četri FORT speciālisti ir ierindoti kategorijā “Next generation lawyers” jeb nākamās paaudzes juristi: Kirsti Pent (Igaunija) banku un finanšu jomā, Kätlin Kiudsoo (Igaunija) kravas pārvadājumu un transporta jomā, Margus Kõiva (Igaunija) komerctiesību, uzņēmumu apvienošanas un iegādes jomā, kā arī nekustamā īpašuma un būvniecības jomā, un Andreas Veeret (Igaunija) strīdu risināšanas jomā.

Legal 500 ir neatkarīga starptautiska juridisko reitingu aģentūra, kas ik gadu apkopo un atjauno datus par pasaules juridisko pakalpojumu tirgu. Vērtējums ir atkarīgs no vairākiem kritērijiem, tajā skaitā no juridiskā biroja pēdējā gada laikā vestajām lietām, pieredzes, komandas, specializācijas un klientu atsauksmēm. Plašāka informācija ir pieejama www.legal500.com.