Image Image Image Image Image
Scroll to Top

To Top

09

07
2018

FORT veiksmīgi noslēdz darbu pie “LNK Centre” biroju ēkas Rīgā pārdošanas darījuma

On 09, 07 2018 | No Comments | In Uncategorized | By Sandis Bertaitis

Igaunijā reģistrētais slēgta tipa ieguldījumu fonds “Baltic Horizon Fund” 4.jūlijā parakstīja pirkuma līgumu par “LNK Centre” iegādi Rīgā. Pie darījuma strādāja FORT partneris Jānis Līkops, zvērināts advokāts Roberts Prūsis, juriste Liene Lāzare, kā arī zvērināta advokāta palīdze Laila Pudule.

Līgums slēgts ar SIA “LNK Properties” un SIA “FIN.LV”. Īpašuma iegādes cena ir aptuveni 17 miljoni eiro. Paredzēts, ka darījums noslēgsies viena mēneša laikā no pirkuma līguma parakstīšanas.

LNK Centre ir A klases biroju ēka ar nomas platību 7455 kvadrātmetru apmērā, un īpašums atrodas Skanstes rajonā, Rīgā. Tas ir pilnībā iznomāts pieciem nomniekiem, no kuriem “Exigen Services” un “LNK Grupa” aizņem apmēram 90% no nomātās platības. Darījums paredz, ka “LNK Grupa” pagarinās nomas līgumu uz desmit gadiem.

Kā liecina aģentūras LETA arhīvs, 2015.gada septembrī likvidējamās AS “Latvijas Krājbanka” bijušo centrālo ēku Rīgā, Jāņa Daliņa ielā 15, par 10 516 200 eiro iegādājies holdinga “LNK Group” dibinātais uzņēmums SIA “JD 15” un no tā brīža ēku pārdēvēja par “LNK Centre”. “LNK Centre” ēka nonāca brīvajā pārdošanā, jo iepriekš rīkotās divas šī nekustamā īpašuma izsoles beidzās bez rezultātiem. Abās izsolēs ēkas sākumcena bija 11,5 miljoni eiro.