Image Image Image Image Image
Scroll to Top

To Top

22

02
2019

FORT speciālisti guvuši Chambers Global 2019 atzinību

On 22, 02 2019 | No Comments | In Uncategorized | By Sandis Bertaitis

“Chambers Global Guide” rokasgrāmatā, kas vērtē un salīdzina Baltijas advokātu birojus un juridiskos speciālistus divās juridiskās prakses jomās – korporatīvās tiesības / komerctiesības un strīdu risināšana, ir atzīmējuši piecus FORT speciālistus kā labākos šo jomu speciālistus Igaunijā un Latvijā.

Sandi Bērtaiti respondenti tirgū iesaka strīdu risināšanā, atzīmējot viņa “pretimnākošo attieksmi pret klientiem” un slavējot viņa “stratēģijas izstrādes prasmes, pateicoties kurām viņš ir nevainojama izvēle sarežģītā juridiskā jautājumā”.

Ramona Miglāne tiek izcelta, pateicoties savai “lietišķajai attieksmei”, sniedzot konsultācijas korporatīvajās tiesībās un komerctiesībās, piemēram, palīdzot ar uzņēmumu pārvaldību saistītos jautājumos un kapitāla daļu (akciju) pirkuma darījumos.

Minni-Triin Park konsultē liela mēroga darījumos, kur klienti atzīmē viņas uz rezultātiem vērsto attieksmi kā priekšrocību, novērtējot viņu kā speciālisti, “kura izprot to, ko [klienti] cenšas panākt, un kura ir ļoti efektīva koordinējot procesus” un ar kuru ir “viegli strādāt, kura ir izdomas bagāta un meklē risinājumus”.

Kuldar-Jaan Torokoff konsultē saistībā ar plašu jautājumu loku, tai skaitā jautājumos par uzņēmumu pārvaldību un darījumiem, un kuru augsti novērtējuši kā “mērķtiecīgu, detaļās rūpīgu un elastīgu”.

Jāni Līkopu klienti apraksta kā “lielisku sarunvedēju”, un viņš piedāvā profesionālas zināšanas un pieredzi virknē komercdarījumos. Viņa klientu vidū ir uzņēmēji no transporta un tehnoloģiju nozarēm.

“Chambers and Partners” ir pasaulē pazīstama starptautiska juridiskās izpētes un vērtēšanas aģentūra, kas katru gadu analizē un izvērtē juridiskos tirgus un vadošos juridiskos konsultantus visā pasaulē.

Rokasgrāmatā “Chambers Global Guide” sniegts vērtējums par labākajiem juristiem un juridiskajiem birojiem vairāk nekā 190 valstīs visā pasaulē. Tās reitingu pamatā ir īpaši šim uzdevumam atlasītas un pieredzējušas pētnieku grupas veikta padziļināta izpēte; tās mērķis ir sniegt uzticamus ieteikumus, lai nodrošinātu pircējiem iespēju, pērkot juridiskos pakalpojumus, pieņemt informētus lēmumus.

Sīkāka informācija ir pieejama vietnē https://chambers.com/.