Image Image Image Image Image
Scroll to Top

To Top

13

09
2019

FORT konsultēja privātā kapitāla fondu ZGI-4 saistībā ar ieguldījumu Corle OÜ, kas ir fonda pirmais ieguldījums Igaunijā

On 13, 09 2019 | No Comments | In Uncategorized | By Sandis Bertaitis

ZGI Capital ir viens pieredzes bagātākajiem riska kapitāla fondu pārvaldītājiem Baltijas valstīs un darbojas kopš 2005. gada. Šobrīd ZGI Capital pārvalda jau ceturtās paaudzes privātā kapitāla un  riska kapitāla fondu “ZGI-4”.

Corle OÜ pamatdarbība ir saistīta ar elektrokabeļu un interneta optisko kabeļu inženiertehnisko sistēmu projektēšanu, izbūvi un uzturēšanu. Šī strauji augošā un ambiciozā uzņēmuma vietējais tirgus ir Igaunija un Somija, un tam ir īstermiņa paplašināšanās plāni arī Zviedrijā un Vācijā.

Ieguldījums uzņēmumā Corle OÜ bija fonda pirmais ieguldījums Igaunijā. FORT konsultēja ZGI Capital visās darījuma stadijās, tai skaitā veica padziļināto juridisko izpēti un saskaņoja visus ar ieguldījumiem saistītos dokumentus.

FORT komandu vadīja Kuldar-Jaan Torokoff Igaunijā un Ramona Miglāne Latvijā. FORT komanda darbojās FORT Igaunijas biroja eksperti: Margus Kõiva, Liina Käis, Karl Kahm un Riin Rehepapp.

Sīkāku informāciju lūdzam skatīt: HERE