Image Image Image Image Image
Scroll to Top

To Top

21

08
2019

FORT konsultēja izaugsmes riska kapitāla fondu ZGI-4 saistībā ar 2 miljonu euro investīciju akciju sabiedrībā HansaMatrix

On 21, 08 2019 | No Comments | In Uncategorized | By Sandis Bertaitis

HansaMatrix ir ātri augošs augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas veic jaunu elektronisko produktu un sistēmu izstrādi, industrializāciju un sniedz pilnu ražošanas pakalpojumu spektru, datu tīklu iekārtu, “ierīču” interneta (Internet of Things), industriālo sistēmu un citu  produktu izstrādes un ražošanas pakalpojumus augstas pievienotās vērtības tirgus segmentos. HansaMatrix akcijas ir iekļautas regulētajā tirgū.

ZGI Capital ir viens no pieredzējušākajiem riska kapitāla fondu pārvaldniekiem Baltijā un darbību veic kopš 2005. gada. Šobrīd ZGI Capital pārvalda jau ceturtās paaudzes izaugsmes riska kapitāla fondu “ZGI-4”.

FORT konsultēja ZGI Capital visos darījuma posmos, tai skaitā veica juridisko izpēti, kā arī izstrādāja un saskaņoja visus ar investīcijām saistītus dokumentus.

FORT komandu vadīja Ramona Miglāne Latvijā. FORT komandas sastāvā piedalījās FORT Latvijas biroja eksperti Edgars Turlajs, Laura Ērkšķe, Laura Zalāna, Roberts Prūsis, Nikola Katrīna Megne un Edvards Ričards Slavinskis.

Plašāka informācija: http://www.zgi.lv