Image Image Image Image Image
Scroll to Top

To Top

03

12
2018

FORT konsultē Södra vienā no lielākajiem meža zemes iegādes darījumiem Latvijas vēsturē

On 03, 12 2018 | No Comments | In Uncategorized | By Sandis Bertaitis

FORT sniedza juridisko palīdzību klientam Södra Skogsägarna ekonomisk förening saistībā ar SIA Bergvik Skog un SIA Ruda kapitāldaļu iegādi, tādējādi iegādājoties nekustamos īpašumus 324 miljonu euro vērtībā.

FORT advokātu un juristu komanda partnera Jāņa Līkopa vadībā veica mērķa sabiedrību un to aktīvu padziļinātu juridisko izpēti nekustamo īpašumu, tiesvedības, vides aizsardzības, korporatīvo tiesību un citās jomās, kā arī konsultēja klientu kapitāldaļu iegādes darījuma noslēgšanā.

“Esam gandarīti, ka varējām palīdzēt klientam šajā darījumā, kas ir viens no līdz šim apjomīgākajiem šāda veida darījumiem mežsaimniecības nozarē ne tikai Latvijā,” atzīst Jānis Līkops.

Södra Skogsägarna ekonomisk förening ir viena no lielākajām meža īpašnieku sabiedrībām Zviedrijā. Södra pamatdarbība ir saistīta ar mežsaimniecību, pārveidojot koksnes jēlmateriālu par zāģmateriāliem un papīru, kā arī izmantojot to atjaunojamās enerģijas ražošanā. Södra Latvijā darbojās ar tās meitas sabiedrības SIA “Sodra mežs” starpniecību, kurai jau līdz šim piederēja ap 15 000 hektāri meža zemes.