Image Image Image Image Image
Scroll to Top

To Top

05

08
2019

FORT devis savu ieguldījumu pēdējo trīs gadu lielākajā darījumā ar nekustamo īpašumu Kauņā

On 05, 08 2019 | No Comments | In Uncategorized | By Sandis Bertaitis

FORT konsultēja nekustamo īpašumu fondu “EfTEN Real Estate Fund 4” saistībā ar kapitāla daļu iegādi sabiedrībā, kas pārvalda tirdzniecības centru “River Mall”, (http://www.pcrivermall.lt/) un jaunuzbūvēto biroju centru “River Hall” Kauņā (otrā lielākajā Lietuvas pilsētā), no koncerna SIRIN (http://www.sirin.eu/). Tirdzniecības centra kopējā platība ir 11 200 m², savukārt piecstāvīgā biroju centra platība – 8600 m². Abos objektos ir vairāk nekā 30 nomnieku. Saskaņā ar Swedbank datiem šis ir lielākais nekustamo īpašumu darījums Kauņā pēdējo trīs gadu laikā.

FORT veica iegūstamās sabiedrības padziļināto juridisko izpēti, konsultēja attiecībā uz darījuma struktūru, kā arī attiecībā uz finansējuma un saistību nodrošinājuma līgumiem, saskaņoja pirkuma līgumu un palīdzēja darījuma īstenošanā. Darījumā bija iesaistīta šādu juristu komanda: Rūta Radzevičiūtė-Meizeraitė, Aurelija Grigoravičiūtė-Rimeisienė, Paulius Uosis, Vadimas Maksimenka un Aistė Samuilytė-Mamontovė.

Šis ir devītais EfTEN Lietuvā īstenotais iegādes darījums, kas tika uzticēts zvērinātu advokātu birojam FORT. EfTEN publisko paziņojumu lūdzam skatīt šajā saitē https://eften.ee/en.