Image Image Image Image Image
Scroll to Top

To Top

04

07
2017

FORT atbalsta diskusiju sarunu festivālā “LAMPA”

On 04, 07 2017 | No Comments | In Uncategorized | By Sandis Bertaitis

Šā gada 30. jūnijā un 1. jūlijā Cēsīs norisinājās sarunu festivāls “LAMPA”, kurā žurnāls “Jurista Vārds” sadarbībā ar FORT organizēja diskusiju “Sabiedrība un tiesa: sarunāties vai norobežoties?”. Diskusijas mērķis bija kopīgi izrunāt tiesu spriedumu izvērtēšanu, tiesu darbības kritikas robežas, kā arī tiesu iespējas un pienākumus saziņā ar sabiedrību.

Diskusijā piedalījās Cēsu rajona tiesas priekšsēdētāja Dace Blūma, Rīgas apgabaltiesas Krimināllietu tiesas kolēģijas priekšsēdētājs Juris Stukāns, žurnāla “IR” galvenā redaktore Nellija Ločmele, Augstākās tiesas Administratīvo lietu departamenta priekšsēdētāja Veronika Krūmiņa un FORT partneris, zvērināts advokāts Sandis Bērtaitis. Sarunu vadīja žurnāla “Jurista Vārds” galvenā redaktore Dina Gailīte.

Diskusijas ietvaros tās dalībnieki vērtēja, vai un cik lielā mērā šobrīd ir sasniegts Tiesu komunikācijas stratēģijā noteiktais tiesu komunikācijas mērķis – veicināt tiesu varas efektīvu darbību un sabiedrības uzticību tiesu varai, veidojot pozitīvu tiesas tēlu un vairojot tās autoritāti sabiedrībā.

Sarunu festivāls “LAMPA” šogad notika jau trešo gadu pēc kārtas. Papildus informācija par festivālu pieejama ŠEIT.