Image Image Image Image Image
Scroll to Top

To Top

10

05
2023

Advokātu birojam FORT pievienojas partneris Māris Liguts

On 10, 05 2023 | No Comments | In Uncategorized | By Fort Riga

Advokātu birojs FORT ir paplašinājis savu Baltijas mēroga banku un finanšu tiesību prakses grupu, kurai kā FORT Rīgas biroja partneris ir pievienojies zvērināts advokāts Māris Liguts. Māris Liguts FORT birojam pievienojies no 2023. gada maija.

Māris Liguts ir specializējies banku un finanšu tiesībās un regulāri palīdz gan vietējām, gan starptautiskajām finanšu iestādēm un cita veida klientiem banku un finanšu tiesiskā regulējuma jautājumos, kā arī dažāda veida finansējuma darījumos. Māris ir bijis iesaistīts finanšu iestāžu licencēšanā un būtiskas līdzdalības iegūšanā finanšu iestādēs. Mārim ir izcilas profesionālās zināšanas par noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas regulējuma ievērošanu regulētajā finanšu nozarē.

Māris savu akadēmisko maģistra grādu tiesību zinātnēs (LL.M.) ir saņēmis Rīgas Juridiskajā augstskolā (2002. gadā), savukārt bakalaura grādu viņš ir ieguvis Latvijas Universitātes Juridiskajā fakultātē (2001. gadā). 2022. gadā Māris veiksmīgi nokārtoja noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas speciālista (CAMS) eksāmenu un ieguva CAMS sertifikātu.

Pirms pievienošanās FORT birojam Māris vairāk nekā piecus gadus ir bijis zvērinātu advokātu biroja Deloitte Legal partneris un vairāk nekā četrus gadus ir praktizējis Baltijas mēroga advokātu birojā TGS Baltics. Savas karjeras laikā Māris ir bijis arī bankas valdes loceklis Latvijā, kā arī vadījis Danske Bank AS Latvijas filiāles Juridisko un atbilstības nodaļu.

Advokātu biroja FORT dibinātāji Jānis Līkops un Sandis Bērtaitis komentē šo notikumu: “Esam gandarīti, ka Māris Liguts ir pievienojies mūsu banku un finanšu tiesību prakses grupai un kļuvis par biroja partneri Baltijas mērogā. Esam pārliecināti, ka Māra iepriekš gūtā profesionālā pieredze banku un finanšu darījumos, kā arī noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanā un finanšu regulējuma jautājumos būs lielisks pienesums FORT Baltijas mēroga praksei. Māris ir izcili piemērots, lai nostiprinātu mūsu banku un finanšu tiesību prakses grupu, un viņš piešķirs ievērojamu vērtību mūsu biroja turpmākajā izaugsmē un mūsu piedāvājumā klientiem.”

Māris Liguts norāda: “Es ar lielāko prieku pievienojos FORT, un tā ir izcila un profesionāla advokātu un juristu komanda, kur visi ir orientēti uz rezultātu un gatavi mūsu klientiem piedāvāt individuāli pielāgotus un komerciāli saprātīgus risinājumus. Es augsti novērtēju, ka FORT vērtības atbilst manis paša vērtībām – sniegt klientiem izcilu pakalpojumu, veidot ilgtermiņa attiecības ar klientiem un paraudzīties uz situāciju no klienta viedokļa, lai nodrošinātu individuālu pieeju. Esmu pārliecināts, ka mana iepriekšējā pieredze BIG4 advokātu birojā, kā arī zināšanas un pieredze banku nozarē būs labs ieguldījums FORT turpmākajā izaugsmē un papildinās mūsu piedāvājumu klientiem, lai uzskatāmi parādītu, ka palīdzība klientiem mums nav tikai bizness un ka vienmēr tiek ievērotas mūsu klientu intereses.”